• Co nas czeka w przyszłym tygodniu?

• Zaczynamy jesień! We wtorek w menu czeka nas SMACZNIE, ZDROWO NA ZIELONO - czyli zielony dzień w naszym jedłospisie. Dzieci w tym dniu moga przyjść ubrane na zielono!

A w PIĄTEK ulubiony dzień wszytskich dzieci czyli DZIEŃ ZABAWEK! Pamiętajmy, żeby nie przynosić w tym dniu zbyt mały zabawek.

Pozdrawiamy!

• Чудові батьки!

• Ознайомтеся з нашим документом щодо захисту персональних даних.

Він доступний на вкладці: Про дитячий сад: Rodo

• Bezpłatna pomoc psychologiczna dla dzieci i młodzieży

• Szanowni Państwo,

we współpracy z Miastem Katowice realizujemy projekt bezpłatnej pomocy psychologicznej dla dzieci i młodzieży.

Prosimy zatem o przekazanie poniższej informacji Państwa podopiecznym, ich rodzicom, nauczycielom, psychologom i pedagogom.

W związku pandemią, ale nie tylko, znacznie wzrosła liczba kryzysowych i stresujących sytuacji dla dzieci i młodzieży, a co za tym idzie - zapotrzebowanie na pomoc psychologiczną i terapeutyczną. Celem projektu jest pomoc m.in. w trudnych i stresujących sytuacjach, w relacjach przyjacielskich i rodzinnych, w radzeniu sobie ze stresem oraz w innych problemach zdrowotnych natury psychicznej.

Z pomocy mogą skorzystać dzieci i młodzież, które nie ukończyły 18 r.ż,, zamieszkujący na terenie miasta Katowice, ich rodzice i opiekunowie prawni oraz nauczyciele i wychowawcy katowickich placówek. W ramach projektu pomoc psychologiczna oraz terapeutyczna są bezpłatne. Projekt finansowany jest ze środków Miasta Katowice.

Miejsce realizowanego świadczenia:

Centrum Terapii i Wspomagania Rozwoju FOCUS