• Krajowy Certyfikat Przedszkole Promujące Zdrowie

• Nasze Przedszkole uczestniczyło w uroczystości wręczenia Krajowych Certyfikatów Przedszkole Promujące Zdrowie i Szkoła Promująca Zdrowie w Ośrodku Rozwoju Edukacji w Warszawie.

Podczas uroczystej gali w dniu 15 grudnia 2023 r. przedstawiciele z 19 przedszkoli i 20 szkół – odebrali Krajowe Certyfikaty Przedszkole Promujące Zdrowie i Szkoła Promująca Zdrowie.

Uroczystość otworzył Tomasz Madej, p.o Dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji. W swoim wystąpieniu przywitał uczestników i zaproszonych gości:

• Katarzynę Lubnauer – Sekretarz Stanu w Ministerstwie Edukacji;
            • Wawrzyńca Rocha Kowalskiego – zastępcę Dyrektora w Departamencie Wychowania i Edukacji Włączającej MEiN;
            • Barbarę Woynarowską – Przewodniczącą Centralnej Kapituły Krajowego Certyfikatu „Przedszkole i Szkoła Promujące Zdrowie”;
            • Sławomira Żebrowskiego – Dyrektora Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu;
            • dyrektorów przedszkoli i szkół oraz wojewódzkich, rejonowych, przedszkolnych i szkolnych koordynatorów Programu Przedszkole i Szkoła Promujące Zdrowie

Jesteśmy dumni iż po raz drugi nasze przedszkole otrzymało powyższy certyfikat. Jest to zasługa całej społeczności przedszkolnej: nauczycieli, pracowników administracji i obsługi, dzieci i rodziców, a także wszystkich przyjaciół przedszkola. DZIĘKUJEMY I GRATULUJEMY!!!

• Miejskie Przedszkole nr 92 im. Wandy Chotomskiej w Katowicach
          • 32 - 251 - 63 - 60
          • 40 - 521 Katowice ul. Kormoranów 22 Poland
          • Agata Krystek - Jadwiżuk tel. 32 - 606 - 13 - 23 e-mail: iod@jednostki.cuw.katowice.pl