• GRUDZIEŃ w przedszkolu!

     • Grudzień to przepiękny czas w przedszkolu! Będziemy przybliżać sobie tradycje świąteczne, śpiewać kolędy i pastorałki, oczekiwać na Św. Mikołaja 6 grudnia a 15 grudnia wszyscy pojedziemy do Teatru w Będzinie na spektakl: "O rybaku i złotej rybce". 20 grudnia będziemy obchodzić Wigilię w naszych grupach. Czekają nas też warsztaty świąteczne - szczegółowe informacje na ten temat będą wysłane do Państwa mailem.

      Pozdrawiamy! 

       

     • Spotkanie ze Strażą Miejską 25.11.

     •  

      Pani Ula Wróbel - nasza logopedka informuje, że jest dostępna dla Państwa w poniedziałki od 7:30-8:00 - po wcześniejszym umówieniu pod adresem: urszula.wrobel.log@poczta.fm 

      Przpominamy też o przynoszeniu TECZEK w każdy poniedziałek i zabieraniu ich do domu w celu przećwiczenia materiału. Tylko takie działanie da gwarancję sukcesu!!!

     • Bezpłatna pomoc psychologiczna dla dzieci i młodzieży

     • Szanowni Państwo,

      we współpracy z Miastem Katowice realizujemy projekt bezpłatnej pomocy psychologicznej dla dzieci i młodzieży.

      Prosimy zatem o przekazanie poniższej informacji Państwa podopiecznym, ich rodzicom, nauczycielom, psychologom i pedagogom.

      W związku pandemią, ale nie tylko, znacznie wzrosła liczba kryzysowych i stresujących sytuacji dla dzieci i młodzieży, a co za tym idzie - zapotrzebowanie na pomoc psychologiczną i terapeutyczną. Celem projektu jest pomoc m.in. w trudnych i stresujących sytuacjach, w relacjach przyjacielskich i rodzinnych, w radzeniu sobie ze stresem oraz w innych problemach zdrowotnych natury psychicznej.

      Z pomocy mogą skorzystać dzieci i młodzież, które nie ukończyły 18 r.ż,, zamieszkujący na terenie miasta Katowice, ich rodzice i opiekunowie prawni oraz nauczyciele i wychowawcy katowickich placówek. W ramach projektu pomoc psychologiczna oraz terapeutyczna są bezpłatne. Projekt finansowany jest ze środków Miasta Katowice.

       

       

      Miejsce realizowanego świadczenia:

       

      Centrum Terapii i Wspomagania Rozwoju FOCUS           

      ul. Wincentego Pola 9/1A, Katowice

      Telefon:

      574-074-496 (wew. 3)

      Godziny rejestracji:

      10:00-18:00 od poniedziałku do piątku