• AKTUALNOŚCI

Katarzyna Wrona, mgr dyr. Agnieszka Krowicka,

Pomoc nauczyciela:

Monika Cieślik

W piątek 30.09.22 dzień zabawek -prosimy aby dzieci nie przynosiły zabawek ze zbyt drobnymi elementami.

Bardzo prosimy aby w miarę możliwości ubrać dzieci we wtorek 27.09 na zielono lub jakiś zielony element: opaskę, skarpety itp.

• Co słychać u Biedronek?

• NASZE PIERWSZE DNI W PRZEDSZKOLU:

Jak zawsze początek września wiąże się  z poznawaniem się dzieci i integracją. Dużo czasu poświęciliśmy na zabawy integracyjne oraz ze względu na dopisującą aurę na zabawy na świeżym powietrzu. Były również pierwsze wspóle zajęcia, słuchanie opowiadań oraz prace plastyczne.

TYDZIEŃ OD 12 DO 16 WRZEŚNIA.

W tym tygodniu w dalszym ciągu poznawaliśmy nasze przedszkole. Zwiedziliśmy wszystkie pomieszczenia oraz poznaliśmy wszystkich pracowników. Ze względu na deszczową pogodę dużo czasu spędziliśmy w sali na zabawach swobodnych. Dzieci są bardzo kreatywne, chętnie bawią się z rówieśnikami. Wykonaliśmy dwie prace plastyczne związane z tematem tygodnia ale również chętnie rysowaliśmy, wycinaliśmy i kleiliśmy w czasie wolnym. Dzieci chętnie muzykują; wspólnie śpiewaliśmy piosenkę "Przedszkole, przedszkole" oraz wykonywaliśmy zabawy rytmiczne do muzyki klasycznej. W czwartek odbyło się 1 zajęcie z cyklu "Mli kucharze", na którym wykonaliśmy samodzielnie kanapki z dostępnych produktów. Dzieci zajadały aż miło było patrzeć. Dziękujemy Rodzicom, którzy przynieśli na zajęcia warzywa dla dzieci. Zaczynamy również pracować z naszymi kartami pracy - dzieci radzą sobie świetnie!

• Lista galerii